Co:
Navigace Antiq Bazár CZ - Staré knihy - Nabízím zajímavé knihy:
Štýlove Bývanie

Nabízím zajímavé knihy:

nabizim_zajimave_knihy_mmhoe.jpg
nabizim_zajimave_knihy_ieph0.jpg nabizim_zajimave_knihy_ieph0.jpg nabizim_zajimave_knihy_yl5cy.jpg nabizim_zajimave_knihy_yl5cy.jpg nabizim_zajimave_knihy_qfzng.jpg nabizim_zajimave_knihy_qfzng.jpg
(klikni na obrázek pro zvětšení)
POČET ZOBRAZENÍ: 63
Cena
Dohodou

Nejen překladovou a českou beletrii, ale i odbornou literaturu: o technice, přírodě, esoterice, kultuře, výtvarném umění a politice. Mohu nabídnout rovněž sbírku originální grafiky, kresby a obrazy (olejomalby a akvarely) českých i zahraničních výtvarníků. Pro milovníky starých tisků jsou určeny knihy vydané před rokem 1800 - ilustrované mědirytinami. Pro sběratele knih mám Záznamovou službu s dlouhodobou účinnost 40 - 50%. Stačí poslat patřičné údaje o hledané knize. Jakmile ji vykoupím, budu Vás o tom informovat. Na své si u nás přijdou i sběratelé pohlednic. Nabízíme jich přes 8 000. Jsou mezi nimi i pohlednice staré sto let - o ty je největší zájem. Vybrané knihy a další zboží zasílám na dobírku s připočítáním poštovného.

Vlastnosti
Typ: Prodám
Rubrika: Staré knihy
Lokalita: Liberecký kraj
Datum přidání: 15.11.2018 08:58
Inzerent
contact
antik_bazar
Kontaktní osoba: Josef Král
Tel/Mobil: 728655233

Odpovědět na inzerát

Váš email:*
Vaše odpověď:*
Zadejte kod z obrazka:*
security code
POZNÁMKA: údaje označené * jsou povinné

NEWSLETTER

Odebírejte nově vložené inzeráty z kategorie Knihy-Doklady
Inzertní portál v.2011, copyright © 2012 AntiqBazar.cz, Všechna práva vyhrazena.
Provozovatel neodpovídá za obsah inzerce ani diskuse, také neodpovídá za porušování práv duševního vlastnictví ani jiných práv uživateli. Každý uživatel přebírá zodpovědnost za svoji inzerci sám a dobrovolně a souhlasí s tím, že nebude používat služby na serveru k účelům , které jsou v rozporu s obecně závaznými právními předpisy České republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
Tato stránka je XHTML 1.0 Strict Validní